درباره ما

داستان باربری شهران از این قرار است که این موسسه حمل و نقل با مجوز اتحادیه باربری در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد. و با استفاده از کامیونت های باری و کادر آموزش دیده و نرخنامه مصوب و همچنین حفظ تعهد و اخلاق کاری در تهران فعالیت می کند.

امکانات و پرسنل

این باربری دارای امکانات لازم برای حمل اثاثیه سنگین از قبیل گاو صندوق، یخچال های ساید بای ساید، پیانو و … با نیروهای ورزیده و با اخلاق می باشد.

در جهت عدم تاخیر در زمانبندی سرویس ها و پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان در این شرکت ۱۳ کامیونت مسقف و کاملا موکت شده و ۴ وانت مناسب برای حمل بارهای کوچک و ته بارها تدارک دیده شده است.

پرسنل این شرکت کاملا آموزش دیده هستند و به صورت حرفه ای و کاملا متعهدانه و اخلاق مدارانه به وظایف خود در قبال دستورات مشتری عمل می نمایند.

داستان باربری شهران

باربری شهران اولین موسسه حمل و نقل دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل کالای تهران می باشد. این باربری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با هدف خدمت رسانی به عزیزان غرب تهران آغاز کرده. این برند توانسته با داشتن شعبات مختلف (۹ شعبه) در اکثر مناطق تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان باشد.

خدمات اتوبار شهران در راستای جابه جایی اثاثیه منازل ،شرکتها ، لوازم و اثاثیه اداری تجاری با انواع ماشین آلات حمل و نقل از جمله خاور، هیوندا، ایسوزو وانت و … به صورت شبانه روزی و سرویس دهی به تمام نقاط تهران با کمترین قیمت به نسبت رقبا و بر اساس نرخنامه مصوب شرکت به شما ارائه می شود.

Awesome Image

مشاهده خدمات باربری

باربری شهران دارای خدمات مختلف در زمینه باربری می باشد

دیدن خدمات

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پوریا پناهی-اتوبار شهران

تماس
نقشه