جا به جایی اسباب و اثاث منزل
16 نوامبر

جا به جایی اسباب و اثاث منزل

جا به جایی اسباب و اثاث منزل

جا به جایی اسباب و اثاث منزل کاری سخت و زمانبر است که بیشتر تهرانی ها به علت مشغله های کاری وقت زیادی برای انجام جا به جایی اثاث منزل خود ندارند. شکستن وسایل در هنگام اسباب کشی و آگاهی نداشتن به اصول بسته بندی باعث این می شود که شما از اسباب کشی خاطری بد داشته باشید.کار بسته بندی و حمل اسباب و وسایل گوناگون نیاز به رعایت اصول و قواعد خاص خود است. بانوان عزیز همواره نگرانی های برای سالم ماندن اسباب و اثاث ظریف خود دارند.

جا به جایی اسباب و اثاث منزل خود را از کدام شرکت بخواهیم؟

باربری شهران با فهم اینکه روند جا به جایی اسباب و اثاث منزل در آپارتمان ها و ساختمان های امروزی کاری سخت و تخصصی است. شما در انجام این کار سخت همراهی می کند. این شرکت با تجربه و دانش کافی در زمینه بسته بندی انواع وسایل منزل و جا به جایی اسباب و اثاث منزل آماده خدمات رسانی به شما مردم تهران است.

باربری شهران تجربه کافی برای بسته بندی لوازم  ظریف و شکستنی دارد. و هر گونه نگرانی شما را در این زمینه درک کرده و تمام تلاش خود را به کار گرفته است  و با بهترین بسته بندی  و خدمات ارائه شده در این شرکت نگرانی شما به طور کامل رفع میکند.

همانطور که می دانید روند اسباب کشی از آپارتمان ها کاری خسته کننده است که زمان طولانی را این روند به خود اختصاص می دهد. از آنجا که مردم تهران افراد ی پر مشغله هستند زمان کمی برای اسباب کش منازل خود دارند کارگران ما با تمام دقت جا به جایی اسباب و اثاث منزل از آپارتمان ها بدون هیچ صدمه ای در کوتاهترین زمان برای شما انجام می دهند.

شما با تماس با کارشناسان ما در باربری شهران می توانید با برنامه ریزی دقیق ابتدا بسته بندی اسباب و اثاث خود را به ما با اطمینان کامل بسپارید . و کارگران ما نظرات شما را در روند بسته بندی به کار می گیرند همچنین جا به جایی اسباب و اثاث منزل نیز با برنامه ریزی دفیق و طبق سلیق شما انجام می شود.

, , , ,
نوشته شده در: اتوبار, خدمات باربری

دیدگاه (4 Responses )

 1. بهنوش صفری - ژوئن 19, 2017 - 3:31 ب.ظ #

  اگه یکی از وسایل ظریف در اسباب کشی بشکنه یا آسیب ببینه توسط نیروی شما، آیا هزینه و خسارت وارد شده را پرداخت می کنید؟

  • seobartar - ژوئن 19, 2017 - 3:43 ب.ظ #

   سلام. بله در صورتی که سهل انگاری از طرف نیروی اتوبار تهران باشد، تمام خسارت از طرف باربری غرب تهران پرداخت می شه.

 2. محمد سیفی - ژوئن 19, 2017 - 4:10 ب.ظ #

  اتوبار غرب تهران خیلی معتبره. فقط اینکه چرا انقدر سرتون شلوغه. لطفا برای کارگاه ها و جاهایی که نیاز مداوم به جابجایی لوازم و محصولاتشون دارن خدمات بهتری ارائه بدید. تشکر

  • seobartar - ژوئن 19, 2017 - 4:22 ب.ظ #

   با تشکر از شما دوست گرامی. حتما برای افرادی که نیاز مداوم به تغییر و جابجایی دارند، خدمات بیشتر و بهتری رو ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پوریا پناهی-اتوبار شهران

تماس
نقشه