تعرفه باربری و صدور پیش فاکتور

تعرفه باربری و صدور پیش فاکتور :: تعرفه یا نرخنامه اتحادیه باربری سراسری با تعرفه باربری شرکت اتوبار شهران متفاوت است. در شرکت اتوبار شهران سعی شده است تا تعرفه ها متناسب با وضعیت اقتصادی جامعه تا حدود زیادی کاهش یابد. در این بخش از سایت نرخنامه مصوب اتحادیه حمل و نقل و شرکت اتوبار شهران و همچنین آموزش محاسبه هزینه های باربری آورده شده است.

جدول تعرفه باربری شهران و اتحادیه:

هزینه باربری

همانطور که در بالا مشاهده می شود تعرفه های شرکت باربری شهران به مراتب کمتر از نرخنامه اتحادیه باربری است.

همچنین شما باید برای محاسبه هزینه های حمل بار آموزش ببینید تا شرکت های نامتعبر نتوانند به اسم های متفاوت به شما دروغ بگویند و هنگام دریافت دستمزد مقادیر نجومی را طلب کنند. از این رو در این سایت آموزش محاسبه هزینه های باربری و امکان صدور پیش فاکتور برای شما فراهم گردیده است.

آموزش محاسبه هزینه های باربری (تعرفه باربری) :

۱ – حمل وسایل سنگین :

یخچال : حمل یخچال به طور کل هزینه ی جدا دارد، مگر مواردی که یخچال کوچک باشد. در این بین باید قبل از درخواست ماشین از شرکت اتوبار، حتما مبالغ دستمزد حمل یخچال را از آن ها بپرسید. یخچال ساید بای ساید هزینه ی بیشتری به نسبت یخچال معمولی تک درب دارد. حتما توجه شود که عموما حمل یخچال های ساید بای ساید بدون باز کردن درب آن ها غیر ممکن است و امکان آسیب جدی به یخچال وجود دارد. پس حتما از شرکت بخواهید که درب یخچال ساید را توسط کارگران آموزش دیده برایتان در مبدا باز کنند و در مقصد نیز دوباره ببندند.

هزینه حمل یخچال

شیشه: حمل شیشه ملزم به دقت فراوان می باشد. از طرفی ابعاد شیشه ها هر چه بزرگتر باشد موجب افزایش وزن آن و همچنین بالارفتن حساسیت جابجایی آن می شود. از این رو در صورتی که در خانه اتان شیشه میزناهار خوری های بزرگ دارید، حتما مبلغ جابجایی آن را استعلام فرمایید.

قیمت جابجایی شیشه

پیانو: پیانو از جمله وسایل منزل و بعضا ادارات می باشد که وزن بالایی دارد. به همین دلیل حمل آن معمولا به سختی انجام می شود. در زیر دستمزد حمل پیانو ها با ابعاد متفاوت را مشاهده می کنید.

قیمت حمل پیانو

گاوصندوق: تعرفه باربری در مورد گاوصندوق به میزان وزن آن مرتبط است. قیمت و دستمزد حمل انواع مختلف گاوصندوق را در زیر می توانید مشاهده کنید.

قیمت حمل گاوصندوق

۲ – نکات جابجایی :

در جابجایی اسباب و وسایل منازل نکاتی وجود دارد که باید در آموزش محاسبه هزینه های باربری مورد توجه قرار بگیرد.

استفاده از آسانسور : همانطور که در جداول بالا دیدید دستمزد کارگران به طبقات وابسته است. ولی هزینه کرایه ماشین به مسافت جابجایی و زمان کل حمل و نقل وابسته است. با این توضیحات می توان فهمید که آسانسور باربر به طور مستقیم بر دستمزد کارگران و به طور غیر مستقیم با کاهش زمان حمل بر هزینه کرایه ماشین اتوبار اثر میگذارد.

  در صورت استفاده از آسانسور حمل بار تعداد طبقات برابر یک محاسبه می شود. یعنی در صورتی که در مبدا آسانسور داشته بشیم و مقصد در طبقه ۳ واقع باشد، تعداد طبقات مجموعا برابر ۴ محاسبه می شود.

فاصله پیاده روی : هزینه پیاده روی نیز باید در نظر گرفته شود که تا ۱۰ متر نیازی به محاسبه ندارد. ولی در صورتی که بیش از ۱۰ متر پیاده روی داشته باشیم، به ازای هر ۱۰ متر مبلغی بین ۷ الی ۱۰ هزار تومان دریافت می شود.

ساعت اضافه : هزینه ساعت اضافه بر اساس هر ساعت اضافه بر یک سرویس سه ساعته محاسبه می شود. و برابر با یک سوم مبلغ طی شده برای یک سرویس می باشد.

” تخفیف حق شماست “

لطفا در صورت درخواست تخفیف از قسمت تماس با ما با شماره دفاتر نزدیک به خود تماس بگیرید.

می توانید در مورد خدمات ما به صفحه خدمات باربری شهران مراجعه بفررمایید.

171- معما

معمای دو مسابقه باربری شهران

گزینه ها:

A- یک عدد     B- دو عدد     C- سه عدد     D- چهار عدد     E- پنج عدد

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پوریا پناهی-اتوبار شهران

تماس
نقشه