باربری
16 آوریل

باربری

باربری

باربری::در کشورمان ایران شغل های متعددی وجود دارد از جمله کارمند  ,کارگر, مهندس   ,بنا  ,مدیر و … هرکدام از این شغل ها به نحوی سختی خود را دارند و هریک از آنها به تلاش بسیار برای انجام نیاز دارند. هر فرد باید برای تامین نیاز خود به یک شغل بپردازد .

اما یکی از این مشاغل که دشوار است میتواند باربری باشد , این شغل علاوه بر سختی کار به انسان های تنومند برای حمل و نقل وسایل نیاز دارد.در این شغل اکثر به وانت و کامیون و بیشتر ماشین های سنگین نیاز دارند که راننده های این ماشین ها باید به کار خود وارد باشند تا در خیابان ها و بیابان هایی که برای حمل بار میروند موفق باشند.و از تجربه ی خود در طول مسیر های طولانی مدت استفاده کنند .

باربری تهران و شهرستان ها بسیار متعدد وجود دارد .باربری میتواند دو نوع داشته باشد :۱- باربری داخل شهر۲- باربری خارج از شهر

آشنا ترین نوع این شغل در داخل شهر که همه ی ما با آن آشناییت داریم حمل اسباب منازل است که هنگام تعویض خانه , اسباب خود را انتقال میدهیم و از وانت بار ها یا کامیون بار ها برای حمل وسایل استفاده میکنیم . خانم های خانه دار باید به این نکته توجه داشته باشند که اسباب خود را دسته بندی کرده و سپس به مرکز تحویل بدهند که اسباب آنها تا مقصد سالم تحویل داده شود

نوع دیگر این شغل خارج از شهر است که محتوای داخل ماشین ها میتواند اسباب منزل, گچ و سیمان, لباس و … باشد.این نوع شغل از لحاظ پذیرش مسئولیت بسیار کار سختی است زیرا مسافت طولانی است که راننده باید رانندگی کند و آن بار را صحیح و سالم به دست صاحب خود برساند.راننده وظیفه داردکه در طول مسیر تمام وسایل بار زده را چک کند که سالم و بدون هیچ کم و کسری به مقصد برسد.و خود روباره به شهر مورد نظر باز میگردند.

 اتوبار صادقیه|اتوبار شهران | اتوبار فردوس 

, , , , , , ,

دیدگاه (بدون پاسخ )

هنوز دیدگاهی داده نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پوریا پناهی-اتوبار شهران

تماس
نقشه